USŁUGI I TRANSPORT HDS Bieruń

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat towarowym transportem HDS, oraz innymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu pojazdu towarowego umocowany jest żuraw służący do załadunku także rozładunku. Niezwykle często tego wariantu usługi wprowadzane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelakimi akcjami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a ponadto przewozem ciężarowym i innymi usługami wykorzystującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się wielkim doświadczeniem również doświadczoną kadrą przygotowaną przewieźć towar w każdy kącik Europy. Na sugestię mocodawcy jesteśmy w stanie wypełnić także transport z załadunkiem. Rozkręcamy naszą flotę i trenujemy kadrę, by współdziałający z nami kontrahenci nie obawiali się o przydzielony nam fracht. Do zleceń wykorzystujemy największej jakości sprzęt również wykwalifikowaną kadrę pracowników. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by opracować zamówienie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze przygotowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zamówienie traktuje pierwszoplanowo. Zgłoszenia od naszych klientów sporządzamy natychmiastowo.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak swoistej branży działamy, pilnujemy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod względem jakości było na stałym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu