USŁUGI I TRANSPORT HDS Chorzów

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od dużo lat ciężarowym transportem HDS, a także pozostałymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS symbolizuje hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu auta towarowego zamocowany jest żuraw służący do załadunku również wyładunku. Ogromnie często tego modelu usługi wykorzystywane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszystkimi robotami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a także transportem ciężarowym i pozostałymi usługami korzystającymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się znacznym doświadczeniem także wprawną kadrą przygotowaną przetransportować fracht w każdy kąt Europy. Na petycję zleceniodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Rozwijamy naszą flotę i kształcimy kadrę, by współtworzący z nami kontrahenci nie obawiali się o powierzony nam fracht. Do zamówień stosujemy największej jakości sprzęt i wykwalifikowaną załogę pracowników. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zamówienie. Pozwoli nam to na jak najporządniejsze przygotowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz oddział każde zapotrzebowanie traktuje specjalnie. Zgłoszenia od naszych klientów sporządzamy szybko.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak specyficznej branży działamy, dbamy o to, aby szczęście wszystkich Odbiorców pod wobec jakości było na stałym, szczytnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu