USŁUGI I TRANSPORT HDS Cieszyn

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat ciężarowym transportem HDS, a także pozostałymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS znaczy hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu pojazdu ciężarowego przytwierdzony jest żuraw służący do załadunku oraz wyładunku. Niezwykle często tego modelu usługi wprowadzane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi pracami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a także przewozem ciężarowym i innymi usługami stosującymi technologię HDS. Możemy szczycić się olbrzymim doświadczeniem również profesjonalną kadrą przygotowaną przetransportować ładunek w każdy zakamarek Europy. Na potrzebę zleceniodawcy jesteśmy w stanie dokonać także transport z załadunkiem. Rozwijamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by współtworzący z nami kontrahenci nie obawiali się o powierzony nam towar. Do zamówień kierujemy najwyższej jakości sprzęt również wykwalifikowaną załogę ludzi. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by opracować zamówienie. Pozwoli nam to na jak najlepsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zlecenie traktuje nadrzędnie. Zgłoszenia od naszych kontrahentów przetwarzamy niezwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, dbamy o to, aby szczęście wszystkich Odbiorców pod wobec jakości było na niezmiennym, szczytnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu