USŁUGI I TRANSPORT HDS Czeladź

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat ciężarowym transportem HDS, oraz pozostałymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS symbolizuje hydrauliczny dźwig na pojedzie. Na nadwoziu auta ciężarowego przymocowany jest żuraw służący do załadunku oraz wyładunku. Niezwykle często tego typu usługi używane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi akcjami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo przewozem ciężarowym i innymi usługami wykorzystującymi technologię HDS. Możemy szczycić się szerokim doświadczeniem oraz biegłą kadrą przygotowaną przetransportować ładunek w każdy zakątek Europy. Na sugestię zleceniodawcy jesteśmy w stanie wypełnić także transport z załadunkiem. Ulepszamy naszą flotę i kształcimy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o zlecony nam towar. Do zamówień stosujemy najwyższej jakości sprzęt również wykwalifikowaną załogę ludzi. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by wypracować zlecenie. Pozwoli nam to na jak najwyborniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół każde zlecenie traktuje specjalnie. Zgłoszenia od naszych klientów sporządzamy niezwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, czuwamy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod wobec jakości było na stałym, wzniosłym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu