USŁUGI I TRANSPORT HDS Gliwice

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat towarowym transportem HDS, oraz innymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS przedstawia hydrauliczny dźwig na pojedzie. Na nadwoziu pojazdu towarowego utwierdzony jest żuraw służący do załadunku także rozładunku. Bardzo często tego modelu usługi wykorzystywane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi robotami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo ładunkiem ciężarowym i pozostałymi usługami stosującymi technologię HDS. Możemy szczycić się szerokim doświadczeniem również kompetentną kadrą przygotowaną przetransportować ładunek w każdy zakamarek Europy. Na prośbę mocodawcy jesteśmy w stanie wykonać także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i trenujemy kadrę, by współdziałający z nami kontrahenci nie obawiali się o przekazany nam ładunek. Do zamówień kierujemy najwyższej jakości sprzęt i wykwalifikowaną załogę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by omówić zlecenie. Pozwoli nam to na jak najstosowniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zamówienie traktuje szczególnie. Zgłoszenia od naszych odbiorców przetwarzamy natychmiast.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Odbiorców pod względem jakości było na niezmiennym, szczytnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu