USŁUGI I TRANSPORT HDS Istebna

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat ciężarowym transportem HDS, oraz innymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS symbolizuje hydrauliczny dźwig na pojedzie. Na nadwoziu auta towarowego obsadzony jest żuraw służący do załadunku i wyładunku. Wybitnie często tego rodzaju usługi wykorzystywane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelakimi robotami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a ponadto transportem ciężarowym i pozostałymi usługami korzystającymi technologię HDS. Możemy szczycić się olbrzymim doświadczeniem i profesjonalną kadrą przygotowaną przetransportować towar w każdy zakątek Europy. Na petycję zleceniodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Ulepszamy naszą flotę i kształcimy kadrę, by kooperujący z nami kontrahenci nie obawiali się o powierzony nam ładunek. Do zleceń używamy najwyższej jakości sprzęt również wykwalifikowaną załogę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo wszelakie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by ocenić zamówienie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół każde zlecenie traktuje szczególnie. Zgłoszenia od naszych kontrahentów przetwarzamy bezzwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak swoistej branży działamy, czuwamy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod wobec jakości było na stałym, wysokim poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu