USŁUGI I TRANSPORT HDS Jawor

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od dużo lat towarowym transportem HDS, a także pozostałymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS znaczy hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu samochodu ciężarowego zamocowany jest żuraw służący do załadunku także rozładunku. Niesłychanie często tego modelu usługi wprowadzane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi akcjami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a także transportem ciężarowym i pozostałymi usługami używającymi technologię HDS. Możemy szczycić się olbrzymim doświadczeniem również zawodową kadrą przygotowaną przetransportować ładunek w każdy kącik Europy. Na petycję zleceniodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Rozwijamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by kooperujący z nami kontrahenci nie obawiali się o przydzielony nam ładunek. Do zleceń używamy najwyższej jakości sprzęt także wykwalifikowaną kadrę ludzi. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by opracować zlecenie. Pozwoli nam to na jak najporządniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zapotrzebowanie traktuje szczególnie. Zgłoszenia od naszych klientów sporządzamy bezzwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak swoistej branży działamy, pilnujemy o to, aby szczęście wszystkich Klientów pod wobec jakości było na stałym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu