USŁUGI I TRANSPORT HDS Knurów

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat ciężarowym transportem HDS, oraz pozostałymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS przedstawia hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu samochodu towarowego utwierdzony jest żuraw służący do załadunku i rozładunku. Wybitnie często tego rodzaju usługi stosowane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi pracami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a ponadto transportem ciężarowym i pozostałymi usługami stosującymi technologię HDS. Możemy szczycić się wielkim doświadczeniem również fachową kadrą przygotowaną przetransportować ładunek w każdy zakamarek Europy. Na sugestię zleceniodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i rozwijamy kadrę, by kooperujący z nami kontrahenci nie obawiali się o powierzony nam ładunek. Do zleceń wykorzystujemy największej jakości sprzęt także wykwalifikowaną załogę pracowników. Jeśli mają Państwo wszelakie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by ocenić zlecenie. Pozwoli nam to na jak najtrafniejsze zrealizowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz oddział każde zamówienie traktuje specjalnie. Zgłoszenia od naszych kontrahentów przetwarzamy pośpiesznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, dbamy o to, aby szczęście wszystkich Klientów pod względem jakości było na niezmiennym, wysokim poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu