USŁUGI I TRANSPORT HDS Lędziny

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od dużo lat towarowym transportem HDS, oraz pozostałymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS symbolizuje hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu samochodu ciężarowego utwierdzony jest żuraw służący do załadunku także rozładunku. Bardzo często tego gatunku usługi wprowadzane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszystkimi akcjami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a także przewozem ciężarowym i pozostałymi usługami wykorzystującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się niezmiernym doświadczeniem również kompetentną kadrą przygotowaną przewieźć fracht w każdy zakamarek Europy. Na sugestię mocodawcy jesteśmy w stanie dokonać także transport z załadunkiem. Rozkręcamy naszą flotę i trenujemy kadrę, by kooperujący z nami kontrahenci nie obawiali się o zlecony nam towar. Do zamówień wykorzystujemy największej jakości sprzęt i wykwalifikowaną kadrę ludzi. Jeśli mają Państwo wszelakie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by obgadać zlecenie. Pozwoli nam to na jak najlepsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zamówienie traktuje szczególnie. Zgłoszenia od naszych klientów sporządzamy szybko.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak swoistej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod wobec jakości było na niezmiennym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu