USŁUGI I TRANSPORT HDS Lubliniec

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od dużo lat ciężarowym transportem HDS, oraz pozostałymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS znaczy hydrauliczny dźwig na pojedzie. Na nadwoziu pojazdu towarowego przytwierdzony jest żuraw służący do załadunku i rozładunku. Ogromnie często tego wariantu usługi wykorzystywane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelakimi pracami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo ładunkiem ciężarowym i innymi usługami używającymi technologię HDS. Możemy szczycić się ogromnym doświadczeniem również fachową kadrą przygotowaną przewieźć towar w każdy zaułek Europy. Na prośbę zleceniodawcy jesteśmy w stanie wykonać także transport z załadunkiem. Ulepszamy naszą flotę i uczymy kadrę, by współtworzący z nami kontrahenci nie obawiali się o przydzielony nam towar. Do zamówień stosujemy największej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną załogę ludzi. Jeśli mają Państwo wszelakie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by ocenić zamówienie. Pozwoli nam to na jak najwyborniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz skład każde zlecenie traktuje specjalnie. Zgłoszenia od naszych klientów przetwarzamy natychmiast.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak swoistej branży działamy, czuwamy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod względem jakości było na niezmiennym, wysokim poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu