USŁUGI I TRANSPORT HDS Milówka

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat ciężarowym transportem HDS, oraz innymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu auta ciężarowego zamocowany jest żuraw służący do załadunku również wyładunku. Ogromnie często tego gatunku usługi stosowane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszystkimi pracami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo przewozem ciężarowym i pozostałymi usługami wykorzystującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się znacznym doświadczeniem i kompetentną kadrą przygotowaną przetransportować fracht w każdy kącik Europy. Na petycję mocodawcy jesteśmy w stanie wykonać także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i uczymy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o zlecony nam fracht. Do zamówień używamy największej jakości sprzęt również wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zlecenie. Pozwoli nam to na jak najlepsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół każde zapotrzebowanie traktuje priorytetowo. Zgłoszenia od naszych kontrahentów sporządzamy natychmiast.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak charakterystycznej branży działamy, dbamy o to, aby szczęście wszystkich Klientów pod względem jakości było na wiernym, szczytnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu