USŁUGI I TRANSPORT HDS Pszczyna

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat towarowym transportem HDS, a także pozostałymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS znaczy hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu samochodu towarowego umocowany jest żuraw służący do załadunku również wyładunku. Niezwykle często tego modelu usługi wprowadzane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszystkimi pracami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo taborem ciężarowym i innymi usługami stosującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się ogromnym doświadczeniem również doświadczoną kadrą przygotowaną przewieźć ładunek w każdy kącik Europy. Na petycję zleceniodawcy jesteśmy w stanie spełnić także transport z załadunkiem. Rozkręcamy naszą flotę i rozwijamy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o oddany nam ładunek. Do zleceń używamy największej jakości sprzęt również wykwalifikowaną załogę pracowników. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zlecenie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zlecenie traktuje szczególnie. Zgłoszenia od naszych klientów przetwarzamy pośpiesznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, czuwamy o to, aby szczęście wszystkich Odbiorców pod wobec jakości było na niezmiennym, wzniosłym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu