USŁUGI I TRANSPORT HDS Pszów

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat ciężarowym transportem HDS, oraz innymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu auta ciężarowego zamocowany jest żuraw służący do załadunku oraz wyładunku. Niesłychanie często tego gatunku usługi wykorzystywane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi robotami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo transportem ciężarowym i innymi usługami stosującymi technologię HDS. Możemy szczycić się szerokim doświadczeniem również zawodową kadrą przygotowaną przewieźć towar w każdy zakątek Europy. Na potrzebę mocodawcy jesteśmy w stanie dokonać także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by kooperujący z nami kontrahenci nie obawiali się o zlecony nam towar. Do zleceń kierujemy największej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by ocenić zamówienie. Pozwoli nam to na jak najwyborniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz skład każde zamówienie traktuje specjalnie. Zgłoszenia od naszych kontrahentów sporządzamy niezwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak charakterystycznej branży działamy, pilnujemy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod względem jakości było na niezmiennym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu