USŁUGI I TRANSPORT HDS Racibórz

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat ciężarowym transportem HDS, a także innymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS znaczy hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu samochodu ciężarowego utwierdzony jest żuraw służący do załadunku oraz wyładunku. Wybitnie często tego gatunku usługi stosowane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi pracami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a także przewozem ciężarowym i pozostałymi usługami wykorzystującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się niezmiernym doświadczeniem i wprawną kadrą przygotowaną przetransportować fracht w każdy zaułek Europy. Na prośbę zleceniodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Rozwijamy naszą flotę i trenujemy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o przekazany nam towar. Do zamówień kierujemy największej jakości sprzęt również wykwalifikowaną załogę pracowników. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zamówienie. Pozwoli nam to na jak najwyborniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zamówienie traktuje nadrzędnie. Zgłoszenia od naszych kontrahentów przetwarzamy natychmiast.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak specyficznej branży działamy, dbamy o to, aby szczęście wszystkich Klientów pod wobec jakości było na stałym, wzniosłym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu