USŁUGI I TRANSPORT HDS Radlin

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat towarowym transportem HDS, a także innymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS znaczy hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu pojazdu ciężarowego przytwierdzony jest żuraw służący do załadunku również rozładunku. Wybitnie często tego gatunku usługi stosowane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszelakimi robotami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a także taborem ciężarowym i innymi usługami operującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się znacznym doświadczeniem oraz wprawną kadrą przygotowaną przetransportować towar w każdy zakamarek Europy. Na sugestię zleceniodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by współtworzący z nami kontrahenci nie obawiali się o przekazany nam ładunek. Do zamówień kierujemy najwyższej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo wszelakie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by omówić zamówienie. Pozwoli nam to na jak najstosowniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz skład każde zamówienie traktuje nadrzędnie. Zgłoszenia od naszych klientów przetwarzamy bezzwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, pilnujemy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod względem jakości było na niezmiennym, szczytnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu