USŁUGI I TRANSPORT HDS Ruda Śląska

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od dużo lat ciężarowym transportem HDS, a także pozostałymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS przedstawia hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu auta towarowego obsadzony jest żuraw służący do załadunku także rozładunku. Niesłychanie często tego wariantu usługi używane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszystkimi pracami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a także ładunkiem ciężarowym i pozostałymi usługami wykorzystującymi technologię HDS. Możemy szczycić się niezmiernym doświadczeniem oraz biegłą kadrą przygotowaną przetransportować fracht w każdy zakątek Europy. Na petycję mocodawcy jesteśmy w stanie wykonać także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by współdziałający z nami kontrahenci nie obawiali się o powierzony nam fracht. Do zleceń stosujemy największej jakości sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by ocenić zamówienie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze zrealizowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół każde zamówienie traktuje szczególnie. Zgłoszenia od naszych odbiorców sporządzamy niezwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak szczególnej branży działamy, czuwamy o to, aby szczęście wszystkich Klientów pod względem jakości było na wiernym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu