USŁUGI I TRANSPORT HDS Rybnik

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat towarowym transportem HDS, oraz innymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu pojazdu ciężarowego umocowany jest żuraw służący do załadunku oraz rozładunku. Niezwykle często tego modelu usługi stosowane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszystkimi pracami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a także przewozem ciężarowym i innymi usługami używającymi technologię HDS. Możemy szczycić się niezmiernym doświadczeniem także biegłą kadrą przygotowaną przetransportować ładunek w każdy zakątek Europy. Na sugestię mocodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by kooperujący z nami kontrahenci nie obawiali się o przydzielony nam fracht. Do zleceń wykorzystujemy największej jakości sprzęt również wykwalifikowaną załogę pracowników. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by wypracować zamówienie. Pozwoli nam to na jak najwyborniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół każde zlecenie traktuje szczególnie. Zgłoszenia od naszych klientów sporządzamy szybko.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak specyficznej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod względem jakości było na stałym, szczytnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu