USŁUGI I TRANSPORT HDS Rydułtowy

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od dużo lat towarowym transportem HDS, a także innymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS symbolizuje hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu samochodu ciężarowego obsadzony jest żuraw służący do załadunku także wyładunku. Niezwykle często tego typu usługi wprowadzane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelakimi pracami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a także taborem ciężarowym i innymi usługami używającymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się olbrzymim doświadczeniem i biegłą kadrą przygotowaną przewieźć fracht w każdy zaułek Europy. Na prośbę zleceniodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Rozkręcamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by kooperujący z nami kontrahenci nie obawiali się o oddany nam ładunek. Do zleceń używamy największej jakości sprzęt również wykwalifikowaną załogę ludzi. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by opracować zamówienie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół każde zlecenie traktuje specjalnie. Zgłoszenia od naszych odbiorców przetwarzamy szybko.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, czuwamy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod względem jakości było na niezmiennym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu