USŁUGI I TRANSPORT HDS Sośnicowice

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat towarowym transportem HDS, a także innymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS symbolizuje hydrauliczny dźwig na pojedzie. Na nadwoziu pojazdu towarowego przytwierdzony jest żuraw służący do załadunku i rozładunku. Niezwykle często tego gatunku usługi wprowadzane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi akcjami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo transportem ciężarowym i pozostałymi usługami operującymi technologię HDS. Możemy szczycić się szerokim doświadczeniem również profesjonalną kadrą przygotowaną przewieźć fracht w każdy kąt Europy. Na petycję zleceniodawcy jesteśmy w stanie dokonać także transport z załadunkiem. Ulepszamy naszą flotę i kształcimy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o przydzielony nam fracht. Do zleceń stosujemy najwyższej jakości sprzęt również wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by wypracować zamówienie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zamówienie traktuje specjalnie. Zgłoszenia od naszych kontrahentów przetwarzamy natychmiast.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak specyficznej branży działamy, czuwamy o to, aby zadowolenie wszystkich Odbiorców pod względem jakości było na niezmiennym, wzniosłym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne podstrony:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu