USŁUGI I TRANSPORT HDS Sosnowiec

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat ciężarowym transportem HDS, oraz pozostałymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu pojazdu ciężarowego obsadzony jest żuraw służący do załadunku i rozładunku. Bardzo często tego typu usługi stosowane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszystkimi akcjami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a także ładunkiem ciężarowym i innymi usługami używającymi technologię HDS. Możemy szczycić się olbrzymim doświadczeniem także zawodową kadrą przygotowaną przetransportować fracht w każdy kącik Europy. Na sugestię mocodawcy jesteśmy w stanie zrealizować także transport z załadunkiem. Rozwijamy naszą flotę i szkolimy kadrę, by współtworzący z nami kontrahenci nie obawiali się o przyznany nam fracht. Do zamówień wykorzystujemy największej jakości sprzęt również wykwalifikowaną kadrę pracowników. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zamówienie. Pozwoli nam to na jak najwyborniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz skład każde zlecenie traktuje nadrzędnie. Zgłoszenia od naszych klientów sporządzamy pośpiesznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak specyficznej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod względem jakości było na wiernym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu