USŁUGI I TRANSPORT HDS Świętochłowice

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat towarowym transportem HDS, oraz pozostałymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig na pojedzie. Na nadwoziu samochodu ciężarowego utwierdzony jest żuraw służący do załadunku również rozładunku. Bardzo często tego wariantu usługi wprowadzane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi akcjami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a także ładunkiem ciężarowym i innymi usługami stosującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się wielkim doświadczeniem także doświadczoną kadrą przygotowaną przetransportować towar w każdy kącik Europy. Na prośbę mocodawcy jesteśmy w stanie spełnić także transport z załadunkiem. Ulepszamy naszą flotę i trenujemy kadrę, by współdziałający z nami kontrahenci nie obawiali się o przekazany nam ładunek. Do zleceń wykorzystujemy największej jakości sprzęt także wykwalifikowaną kadrę pracowników. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by opracować zamówienie. Pozwoli nam to na jak najwyborniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz oddział każde zamówienie traktuje pierwszoplanowo. Zgłoszenia od naszych odbiorców przetwarzamy natychmiastowo.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak specyficznej branży działamy, czuwamy o to, aby szczęście wszystkich Odbiorców pod względem jakości było na wiernym, szczytnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu