USŁUGI I TRANSPORT HDS Tarnowskie Góry

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat ciężarowym transportem HDS, oraz pozostałymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS znaczy hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu pojazdu ciężarowego utwierdzony jest żuraw służący do załadunku także rozładunku. Wybitnie często tego rodzaju usługi wykorzystywane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszystkimi robotami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a także transportem ciężarowym i pozostałymi usługami stosującymi technologię HDS. Możemy szczycić się olbrzymim doświadczeniem oraz zawodową kadrą przygotowaną przewieźć fracht w każdy zakamarek Europy. Na potrzebę zleceniodawcy jesteśmy w stanie wypełnić także transport z załadunkiem. Ulepszamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by współdziałający z nami kontrahenci nie obawiali się o zlecony nam ładunek. Do zleceń stosujemy największej jakości sprzęt i wykwalifikowaną załogę pracowników. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by opracować zamówienie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz skład każde zlecenie traktuje priorytetowo. Zgłoszenia od naszych kontrahentów przetwarzamy natychmiast.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak szczególnej branży działamy, czuwamy o to, aby szczęście wszystkich Odbiorców pod względem jakości było na wiernym, wysokim poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu