USŁUGI I TRANSPORT HDS Tychy

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat towarowym transportem HDS, oraz pozostałymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS przedstawia hydrauliczny dźwig na pojedzie. Na nadwoziu samochodu ciężarowego zamocowany jest żuraw służący do załadunku także wyładunku. Bardzo często tego typu usługi stosowane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi akcjami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo transportem ciężarowym i innymi usługami korzystającymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się szerokim doświadczeniem również zawodową kadrą przygotowaną przetransportować ładunek w każdy zaułek Europy. Na prośbę mocodawcy jesteśmy w stanie wykonać także transport z załadunkiem. Ulepszamy naszą flotę i uczymy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o powierzony nam fracht. Do zleceń kierujemy największej jakości sprzęt również wykwalifikowaną kadrę pracowników. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zamówienie. Pozwoli nam to na jak najwyborniejsze przygotowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół każde zamówienie traktuje pierwszoplanowo. Zgłoszenia od naszych odbiorców przetwarzamy niezwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, czuwamy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod wobec jakości było na stałym, wysokim poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu