USŁUGI I TRANSPORT HDS Ustroń

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od wielu lat ciężarowym transportem HDS, a także pozostałymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu auta ciężarowego osadzony jest żuraw służący do załadunku i rozładunku. Bardzo często tego wariantu usługi wykorzystywane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi pracami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a ponadto taborem ciężarowym i pozostałymi usługami stosującymi technologię HDS. Możemy szczycić się olbrzymim doświadczeniem także fachową kadrą przygotowaną przewieźć fracht w każdy zakamarek Europy. Na sugestię mocodawcy jesteśmy w stanie spełnić także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i uczymy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o przekazany nam ładunek. Do zamówień wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by obgadać zamówienie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze przygotowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół każde zapotrzebowanie traktuje priorytetowo. Zgłoszenia od naszych odbiorców przetwarzamy szybko.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak specyficznej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod względem jakości było na stałym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu