USŁUGI I TRANSPORT HDS Węgierska Górka

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat ciężarowym transportem HDS, oraz innymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS symbolizuje hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu auta towarowego umocowany jest żuraw służący do załadunku oraz rozładunku. Ogromnie często tego typu usługi wykorzystywane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi akcjami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a dodatkowo transportem ciężarowym i pozostałymi usługami korzystającymi technologię HDS. Możemy szczycić się wielkim doświadczeniem oraz profesjonalną kadrą przygotowaną przetransportować fracht w każdy zakamarek Europy. Na prośbę zleceniodawcy jesteśmy w stanie spełnić także transport z załadunkiem. Ulepszamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o przyznany nam ładunek. Do zleceń wykorzystujemy największej jakości sprzęt i wykwalifikowaną załogę pracowników. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by omówić zlecenie. Pozwoli nam to na jak najporządniejsze zrealizowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz skład każde zlecenie traktuje priorytetowo. Zgłoszenia od naszych klientów przetwarzamy pospiesznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak szczególnej branży działamy, pilnujemy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod względem jakości było na niezmiennym, wzniosłym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu