USŁUGI I TRANSPORT HDS Zabrze

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od niemało lat towarowym transportem HDS, a także pozostałymi usługami w charakterze HDS. Skrót HDS znaczy hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu auta towarowego umocowany jest żuraw służący do załadunku i rozładunku. Niesłychanie często tego rodzaju usługi wykorzystywane są w sektorze budowlanym.

Trudnimy się wszelakimi pracami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a ponadto transportem ciężarowym i innymi usługami stosującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się wielkim doświadczeniem i doświadczoną kadrą przygotowaną przewieźć fracht w każdy zakamarek Europy. Na petycję zleceniodawcy jesteśmy w stanie dokonać także transport z załadunkiem. Rozwijamy naszą flotę i szkolimy kadrę, by współpracujący z nami kontrahenci nie obawiali się o przydzielony nam ładunek. Do zamówień wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i wykwalifikowaną kadrę ludzi. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zlecenie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz oddział każde zamówienie traktuje nadrzędnie. Zgłoszenia od naszych klientów przetwarzamy niezwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak niepowtarzalnej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod względem jakości było na stałym, wysokim poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu