USŁUGI I TRANSPORT HDS Żory

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od dużo lat towarowym transportem HDS, a także pozostałymi usługami w zakresie HDS. Skrót HDS oznacza hydrauliczny dźwig samochodowy. Na nadwoziu samochodu ciężarowego przytwierdzony jest żuraw służący do załadunku także rozładunku. Wybitnie często tego modelu usługi używane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelakimi robotami powiązanymi z transportem ciężarowym HDS, a ponadto taborem ciężarowym i innymi usługami operującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się szerokim doświadczeniem i fachową kadrą przygotowaną przetransportować towar w każdy zaułek Europy. Na sugestię zleceniodawcy jesteśmy w stanie dokonać także transport z załadunkiem. Rozwijamy naszą flotę i trenujemy kadrę, by współdziałający z nami kontrahenci nie obawiali się o oddany nam towar. Do zamówień stosujemy największej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo wszelakie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zlecenie. Pozwoli nam to na jak najodpowiedniejsze zrealizowanie się do kierowanego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz oddział każde zapotrzebowanie traktuje priorytetowo. Zgłoszenia od naszych klientów sporządzamy pospiesznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak swoistej branży działamy, czuwamy o to, aby zadowolenie wszystkich Odbiorców pod wobec jakości było na wiernym, wysokim poziomie.

Komentarze naszych klientów

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz pozostałe linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu