USŁUGI I TRANSPORT HDS Żywiec

TRANSPORT MASZYN, KONTENERÓW, PONADNORMATYWNY, USŁUGI DŹWIGIEM.

KIM JESTEŚMY?

Od dużo lat ciężarowym transportem HDS, oraz innymi usługami w obszarze HDS. Skrót HDS przedstawia hydrauliczny dźwig na samochodzie. Na nadwoziu auta ciężarowego umocowany jest żuraw służący do załadunku i wyładunku. Niesłychanie często tego wariantu usługi stosowane są w przemyśle budowlanym.

Trudnimy się wszelkimi robotami związanymi z transportem ciężarowym HDS, a także ładunkiem ciężarowym i pozostałymi usługami operującymi technologię HDS. Potrafimy szczycić się wielkim doświadczeniem i fachową kadrą przygotowaną przewieźć fracht w każdy kąt Europy. Na potrzebę mocodawcy jesteśmy w stanie spełnić także transport z załadunkiem. Polepszamy naszą flotę i nauczamy kadrę, by kooperujący z nami kontrahenci nie obawiali się o oddany nam ładunek. Do zamówień stosujemy największej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych. Jeśli mają Państwo wszelkie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, by porozmawiać zlecenie. Pozwoli nam to na jak najporządniejsze zrealizowanie się do stawianego przed nami zadania.

Transport, usługi i wynajem HDS

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów biurowych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów morskich

Transport, załadunek i rozładunek HDS maszyn

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów budowlanych

Transport, załadunek i rozładunek HDS kontenerów socjalnych

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz team każde zapotrzebowanie traktuje wyjątkowo. Zgłoszenia od naszych klientów przetwarzamy bezzwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak charakterystycznej branży działamy, pilnujemy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod wobec jakości było na wiernym, górnolotnym poziomie.

Komentarze naszych klientów

Transport hds z zachowanym terminem, dobry kontakt i obsługa zlecenia. Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam.

Sławek

Dobry kontakt telefoniczny, szybki przyjazd i załadunek. Mogę polecić.

Marcin

0

Zadowolonych klientów

0

Zrealizowanych zleceń

Zobacz inne linki:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4264″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”20″ columns=”4″ delimiter=”, ” link_title=”%title” link_anchor_title=”%title” link_display_alignment=”vertical” orderby=”name” order=”asc”]

Menu