Skup pojazdów Bolesławiec

Skup pojazdów osobowych, terenowych, dostawczych, motocykli, uszkodzonych, do naprawy, bez przeglądu i OC.
Skup samochodów poleasingowych, po flotowych.

Skupujemy samochody Bolesławiec.

Sporo z nas potrzebowało w teraźniejszym czasie spieniężyć swój auto i na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne jest to zadanie. Cały problem polega na tym, iż aktualny rynek jest ogromnie masywnie nasycony pojazdami i ta sytuacja powoduje, że sprzedanie za wartość rynkową graniczy w zasadzie z nierzeczywistym. Można naturalnie nieskończone tygodnie wypatrywać na klienta, zaprzepaszczać pieniądze i czas na wrzucanie następnych ogłoszeń, a przy tym denerwując się a także niepokoić. Wolno jednak wybrać nasz skup pojazdów Bolesławiec oraz oswobodzić się od tego dylematu. Skupujemy samochody każdych producentów, z któregokolwiek rocznika i bez istoty dla ich aktualnego kilometrażu. Ogromnie chcemy, by podołać oczekiwaniom nawet rzeczywiście niełatwych ludzi. Posiadamy kompetentnych specjalistów, którzy fachowo wyceniają pojazdy oraz gwarantują uczciwą cenę wydającemu. Podchodzimy do skupu etycznie i do tego niesiemy pomoc naszym kontrahentom na etapie transakcji. Zajmujemy się dokumentacją, oraz indywidualnie weźmiemy samochód po wcześniejszym ustaleniu terminu. Wszelcy klienci nie mają trudności z wyrejestrowaniem tych samochodów, a w przypadku standardowego odkupu naturalnie dajemy pełne umowy sprzedania. Chcesz spieniężyć samochód to nie czekaj i skontaktuj się z nami w celu sprzedania swojego samochodu, za najstosowniejsze pieniądze na rynku.

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół specjalistów każde zamówienie traktuje priorytetowo. Zlecenia od naszych kontrahentów przetwarzamy niezwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak swoistej branży działamy, pilnujemy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod względem jakości było na stałym, wzniosłym poziomie.

Atrakcyjne ceny

Oferowane przez nas ceny są godziwe i właściwe do aktualnych cen rynkowych pojazdów.

Wygoda

Dzięki nam pozbędziesz się zbytecznego samochodu, a gotówkę otrzymasz od ręki.

Komentarze naszych klientów

Korzystna wycena i gotówka od ręki, czego chcieć więcej 😉

Mateusz

Nie znam się na samochodach ale kupujący okazał się uczciwy i rzeczowy. Dziękuję jeszcze raz i na pewno przyjadę w przyszłości.

Ilona Ma.

0

Zadowolonych klientów

0

Kupionych pojazdów

Menu