Skup pojazdów Wałbrzych

Skup pojazdów osobowych, terenowych, dostawczych, motocykli, niesprawnych, do remontu, bez przeglądu i ubezpieczenia.
Skup pojazdów poleasingowych, po flotowych.

Skupujemy samochody Wałbrzych.

Niemało z nas chciało w ostatnim czasie sprzedać swój pojazd i na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak skomplikowane jest to zadanie. Cały problem polega na tym, iż obecny rynek jest bardzo masywnie nasycony pojazdami i ta sytuacja powoduje, że sprzedanie za wartość rynkową graniczy w maksymie z cudem. Wolno oczywiście przewlekłe tygodnie wyczekiwać na klienta, marnować pieniądze i czas na wrzucanie następnych ogłoszeń, a przy tym denerwując się a także trapić. Możesz jednak wybrać ten skup samochodów Wałbrzych oraz uwolnić się od tego dylematu. Nabywamy pojazdy każdych producentów, z jakiegokolwiek rocznika i bez istoty dla ich dotychczasowego kilometrażu. Niezwykle chcemy, by podołać oczekiwaniom nawet rzeczywiście niełatwych ludzi. Mamy doświadczonych specjalistów, którzy kompetentnie wyceniają pojazdy oraz gwarantują uczciwą cenę sprzedającemu. Podchodzimy do skupu etycznie i do tego niesiemy pomoc naszym kontrahentom na etapie sprzedaży. Zajmujemy się procedurami, oraz indywidualnie zabierzemy pojazd po wcześniejszym wyznaczeniu terminu. Wszyscy klienci nie mają przeciwności z zakończeniem rejestracji tych aut, a w przypadku tradycyjnego odkupu naturalnie dostarczamy pełne umowy odstąpienia. Chcesz odsprzedać auto to nie czekaj i skontaktuj się z nami w celu sprzedania swojego pojazdu, za najstosowniejsze pieniądze na rynku.

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół specjalistów każde zamówienie traktuje priorytetowo. Zgłoszenia od naszych klientów przetwarzamy natychmiastowo.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Rozumiejąc, w jak szczególnej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Kontrahentów pod wobec jakości było na niezmiennym, górnolotnym poziomie.

Atrakcyjne ceny

Proponowane przez nas ceny są realne i adekwatne do obecnych cen rynkowych pojazdów.

Wygoda

Dzięki nam pozbędziesz się bezużytecznego pojazdu, a gotówkę pobierzesz od ręki.

Komentarze naszych klientów

Korzystna wycena i gotówka od ręki, czego chcieć więcej 😉

Mateusz

Nie znam się na samochodach ale kupujący okazał się uczciwy i rzeczowy. Dziękuję jeszcze raz i na pewno przyjadę w przyszłości.

Ilona Ma.

0

Zadowolonych klientów

0

Kupionych pojazdów

Menu