Skup pojazdów Złoty Stok

Skup pojazdów osobowych, terenowych, dostawczych, motocykli, uszkodzonych, do naprawy, bez przeglądu i ubezpieczenia.
Skup samochodów poleasingowych, po flotowych.

Skupujemy samochody Złoty Stok.

Wielu z nas potrzebowało w minionym czasie sprzedać swój pojazd i na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak skomplikowane jest to założenie. Cały kłopot polega na tym, iż aktualny rynek jest bardzo masywnie nasycony samochodami i ta sytuacja skutkuje, że upłynnienie za wartość rynkową graniczy w maksymie z cudem. Wolno oczywiście długie tygodnie wypatrywać na klienta, tracić pieniądze i czas na wrzucanie kolejnych ogłoszeń, a przy tym denerwując się a także stresując. Wolno jednak wybrać dodajzlecenie skup pojazdów Złoty Stok oraz oswobodzić się od tego dylematu. Nabywamy pojazdy każdych producentów, z każdego rocznika i bez istoty dla ich bieżącego przebiegu. Niezwykle chcemy, by podołać oczekiwaniom nawet rzeczywiście wymagających ludzi. Posiadamy kompetentnych opiniodawców, którzy kompetentnie wyceniają samochody oraz gwarantują uczciwą cenę sprzedającemu. Podchodzimy do skupu etycznie i do tego niesiemy pomoc naszym kontrahentom na etapie transakcji. Zajmujemy się dokumentacją, oraz osobiście weźmiemy samochód po wcześniejszym ustaleniu terminu. Wszyscy klienci nie mają trudności z zakończeniem rejestracji tych samochodów, a w przypadku tradycyjnego odkupu naturalnie wykonujemy pełne umowy odsprzedania. Chcesz sprzedać auto to nie czekaj i skontaktuj się z nami w celu sprzedania swojego pojazdu, za najstosowniejsze pieniądze na rynku.

DLACZEGO MY?

Szybkość działania

Nasz zespół specjalistów każde zlecenie traktuje pierwszoplanowo. Zgłoszenia od naszych kontrahentów przetwarzamy bezzwłocznie.

Doświadczenie

Ponad 20 letnie doświadczenie.

Zadowoleni klienci

Wiedząc, w jak swoistej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Odbiorców pod wobec jakości było na stałym, wysokim poziomie.

Atrakcyjne ceny

Oferowane przez nas ceny są godziwe i optymalne do teraźniejszych cen rynkowych samochodów.

Wygoda

Dzięki nam pozbędziesz się bezużytecznego samochodu, a kasę odbierzesz od ręki.

Komentarze naszych klientów

Korzystna wycena i gotówka od ręki, czego chcieć więcej 😉

Mateusz

Nie znam się na samochodach ale kupujący okazał się uczciwy i rzeczowy. Dziękuję jeszcze raz i na pewno przyjadę w przyszłości.

Ilona Ma.

0

Zadowolonych klientów

0

Kupionych pojazdów

Menu